7 lutego o godz. 8.00 rusza kolejna rekrutacja na szkolenia krajowe

Powiększ obraz

Rozpoczyna się kolejna rekrutacja na szkolenia realizowane w ramach Zadania 8. Są one skierowane do wszystkich pracowników Politechniki Łódzkiej, zarówno nauczycieli akademickich, jak i pozostałych osób.

Zrealizowane dotychczas szkolenia cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz spotkały z bardzo dobrym przyjęciem ze strony ich uczestników. Teraz kontynuujemy realizację kolejnych 10 szkoleń.

Zostały one zaplanowane na semestr letni 2021/2022 i w związku z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z epidemią COVID-19 zostaną przeprowadzone w formule on-line.

Rekrutacja zakończy się 11 lutego br. (piątek) o godz. 16.00.

Aby zgłosić się na szkolenia wystarczy wejść w zakładkę SZKOLENIA i wypełnić formularz zgłoszeniowy na wybrane szkolenie lub szkolenia. Wszystkie informacje dotyczące tematyki i terminów szkoleń oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się TUTAJ. 

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem uczestnictwa oraz Zasadami rekrutacji 

Projekt „Dostępna Politechnika Łódzka” jest współfinansowany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jednym z celów jest podnoszenie świadomości oraz kompetencji kadry akademickiej z zakresu współpracy oraz obsługi osób z niepełnosprawnościami.

Mamy nadzieję, że i tym razem szkolenia będą się cieszyły dużym zainteresowaniem wśród pracowników naszej uczelni i spełnią ich oczekiwania.

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Biuro Projektu, tel. 42 631 29 20, e-mail: dostepnosc@info.p.lodz.pl