Pierwsze szkolenia za nami

Powiększ obraz

W połowie sierpnia ruszyły pierwsze szkolenia w ramach Zadania 8. Do chwili obecnej odbyły się zajęcia z następującej tematyki: Inteligencja emocjonalna w pracy nauczyciela akademickiego, Komunikacja i wykorzystanie informacji, Metody aktywizujące w pracy nauczyciela akademickiego, Prawidłowe formułowanie informacji zwrotnej tzw. Feedbacku oraz Przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi.

Uczestnicy byli z nich bardzo zadowoleni, co znalazło swoje odzwierciedlenie we wpisach dokonanych w anonimowych ankietach ewaluacyjnych. Oto kilka z nich:

Wybitna Trenerka, wspaniale się słuchało Pani Agnieszki, ogromna wiedza, przygotowanie, prowadzenie grupy – super. W ogóle nie czuję zmęczenia po takim fajnym szkoleniu, chętnie bym poszła na kolejne prowadzone przez Panią Agnieszkę.

Otwartość i wiedza prowadzącej szkolenie. Możliwość podjęcia dyskusji i wyjaśnienia niejasności na przykładach. Zaprezentowanie przykładów dobrych praktyk…

Więcej takich szkoleń. To szkolenie powinno być obowiązkowe dla wszystkich pracowników naszej uczelni.

Na początku zbliżającego się roku akademickiego zaplanowana została kolejna edycja rekrutacji na szkolenia prowadzone w ramach projektu „Dostępna Politechnika Łódzka”. Wykaz wszystkich szkoleń znajduje się w zakładce SZKOLENIA.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z nimi i wzięcia udziału w rekrutacji. Szczegóły dotyczące rekrutacji ukażą się w zakładce AKTULANOŚCI.

Zachęcamy również do śledzenia na bieżąco informacji ukazujących się na stronie projektu.