Rusza rekrutacja na wakacyjne szkolenia

W wyniku przeprowadzonej wśród pracowników PŁ ankiety dot. wakacyjnych szkoleń w ramach projektu „Dostępna Politechnika Łódzka” rusza rekrutacja skierowana do wszystkich pracowników, zarówno nauczycieli akademickich, jak i pozostałych osób. W pierwszym etapie, oferta jest adresowana szczególnie do pracowników młodych stażem i doświadczeniem.

Szkolenia zostały zaplanowane na sierpień i wrzesień, a w związku z faktem nadal obowiązujących obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 zostaną one przeprowadzone w formule on-line.

Rekrutacja zakończy się 16 lipca 2021 r. o godz. 12.00.

Aby zgłosić się na szkolenia wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na wybrane szkolenie lub szkolenia. Wszystkie informacje dotyczące tematyki i terminów 15 szkoleń oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!