• To wydarzenie minęło.

Szkolenie Metody pracy z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz zaburzeniami zdrowia psychicznego

9 września 2021 @ 09:00 - 10 września 2021 @ 15:30

Czas trwania: 2 dni (16 godz. lek.), w godz. 9.00-15.30

Opis: warsztaty, które mają na celu zwiększenie świadomości w zakresie ułatwień dla studentów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz zaburzeń zdrowia psychicznego, co pozwoli na dostosowanie metod pracy do ich szczególnych potrzeb edukacyjnych. Podczas warsztatów uczestnicy powinni się dowiedzieć, czym jest zaburzenie psychiczne, poznać rodzaje zaburzeń psychicznych oraz możliwości wsparcia edukacyjnego dla osób z zaburzeniami psychicznymi, a także sposoby skutecznej komunikacji i reakcji w sytuacjach konfliktowych. Uczestnicy powinni również poznać kwestie związane z pracą ze studentami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Początek:
9 września 2021 @ 09:00
Koniec:
10 września 2021 @ 15:30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:

Dostępna Politechnika Łódzka
Adres e-mail:
dostepnosc@info.p.lodz.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Online

Opracowano na podstawie szablonu PAD2 15 ze zmianami na podstawie licencji Creative Commons 4.0