1 marca o godz. 8.00 rusza przedostatnia rekrutacja na zamknięte szkolenia krajowe

Powiększ obraz

Rozpoczyna się przedostatnia rekrutacja na zamknięte szkolenia krajowe realizowane w ramach Zadania 8. Są one skierowane do wszystkich pracowników Politechniki Łódzkiej, zarówno nauczycieli akademickich, jak i pozostałych osób.

Zrealizowane dotychczas szkolenia cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz spotkały z bardzo dobrym przyjęciem ze strony ich uczestników. Tym razem zaplanowana została realizacja kolejnych 20 szkoleń, w tym m. in. Prawidłowe formułowanie informacji zwrotnej tzw. feedbacku, Sprawne rozwiązywanie problemów i funkcjonowanie w grupie, Przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi, Warsztaty rozwijające postawy równościowe, Jak sprawnie tworzyć materiały dydaktyczne wysokiej jakości, Metody aktywizujące w pracy nauczyciela akademickiego, Poznaj świat osób z niepełnosprawnościami oraz Kurs pierwszej pomocy.

Powyższe szkolenia odbędą się w semestrze letnim 2022/2023. Większość z nich zostanie przeprowadzona w formule on-line, a pozostałe w trybie stacjonarnym.

Rekrutacja zakończy się 8 marca (środa) o godz. 23.55.

Aby zgłosić się na szkolenia wystarczy wejść w zakładkę SZKOLENIA i wypełnić formularz zgłoszeniowy na wybrane szkolenie lub szkolenia. Wszystkie informacje dotyczące tematyki i terminów szkoleń oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się TUTAJ. 

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem uczestnictwa oraz Zasadami rekrutacji 

Projekt „Dostępna Politechnika Łódzka” jest współfinansowany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jednym z celów jest podnoszenie świadomości oraz kompetencji kadry akademickiej z zakresu współpracy oraz obsługi osób z niepełnosprawnościami.

Mamy nadzieję, że i tym razem szkolenia będą się cieszyły dużym zainteresowaniem wśród pracowników naszej uczelni i spełnią ich oczekiwania.

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Biuro Projektu, tel. 42 631 29 20, e-mail: dostepnosc@info.p.lodz.pl