Dodatkowe szkolenia dla pracowników Politechniki Łódzkiej

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach realizowanych w ramach projektu „Dostępna Politechnika Łódzka”. Szkolenia będą realizowane w formule online.

• Sposoby komunikowania się z osobami o różnych rodzajach niepełnosprawności – 2 dni (godz. 9.00-15.30) – Ms Teams: 9-10 listopada 2023 r.
  • Warsztaty rozwijające postawy równościowe. Dyskryminacja i stereotypy – rozpoznawanie,  przeciwdziałanie i narzędzia reagowania – 2 dni (godz. 9.00-15.30) – Ms Teams: 15-16 listopada 2023 r.
  • „Narzędziownik” pracownika uczelni – jak ułatwić sobie pracę przy użyciu narzędzi cyfrowych  – 1 dzień (godz. 9.00-12.00) – Ms Teams: 22 listopada 2023 r. (pracownicy administracji)

Szkolenia będą prowadzone przez doświadczonych trenerów z zewnętrznych firm szkoleniowych, a także przez kadrę dydaktyczną naszej uczelni, w tym dra inż. Przemysława Sękalskiego – dyrektora Centrum Technologii Informatycznych PŁ oraz dr Joannę Sztobryn-Giercuszkiewicz – Pełnomocniczkę Rektora PŁ ds. Osób Niepełnosprawnych, która kieruje pracami Biura ds. Osób Niepełnosprawnych PŁ oraz jest członkinią Komisji ds. Wyrównywania Szans Edukacyjnych przy KRASP, a także ekspertką Centrum Projektów Polska Cyfrowa i NCBiR.

Na szkolenia można się zapisać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (linki do formularzy są dostępne poprzez kliknięcie terminu szkolenia).

Szczegółowe informacje dotyczące tematyki szkoleń oraz ich terminów znajdą Państwo TUTAJ

Rekrutacja będzie trwała do 5 listopada 2023 r.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z możliwości podniesienia kompetencji w zakresie powyższej tematyki.