Rekrutacja na Projektowanie Uniwersalne

Rozpoczęła się rekrutacja na przedmiot fakultatywny „Projektowanie Uniwersalne”.

Jest to wyjątkowa okazja wzięcia udziału w unikalnych zajęciach warsztatowo-laboratoryjnych. W ramach przedmiotu do dyspozycji będziecie mieli min.: Laboratorium Elektroniczne, Laboratorium Mechaniczne, Laboratorium Analiz i Symulacji Ergonomicznych (LabASE) oraz LabVR. Każde z tych laboratoriów to możliwość pracy na najnowocześniejszych sprzętach – drukarki 3d, skafandry starości, symulator starości, symulator ciąży, google VR x10, google AR x2, symulator Parkinsona, bieżnia VR, platforma wibrująca czy VR CAVE. Termin zgłoszeń upływa 11 marca 2022 roku.

Zgłoszenia i pytania należy przesyłać mailem do opiekuna przedmiotu. dr szt. Emila Saryusza-Wolskiego – emil.saryusz.wolski@p.lodz.pl.

Więcej informacji o laboratoriach działających w ramach Centrum Doskonałości Projektowania Uniwersalnego znajduje się na stronie „O projekcie”.